O nas

Najgorzej pisać o sobie… 🙂 Gdybyście chcieli nas po prostu poznać i dowiedzieć się czegoś więcej napiszcie do nas.

Jednak, aby w kilku słowach coś o sobie powiedzieć, to Fundacja 4Rzeki.pl jest organizacją non-profit, a jej celem jest szerzenie i propagowanie dobrych chrześcijańskich idei. Naszym głównym orężem jest Biblia i właśnie treści tam zawarte są tymi, które mimo swojej wiekowości są aktualne. Aktualne dla nas i wierzymy, że da każdego, który chce się nad nią pochylić.

Fundatorzy i Zarząd Fundacji to osoby prywatne i reprezentują samym siebie – jako osoby prywatne – a nie grupy wyznaniowe czy instytucje. Osoby tworzące skład Zarządu na co dzień są związaniu z Badaczami Pisma Świętego.

Fundacja powstała, aby w łatwiejszy i sprawniejszy sposób organizować projekty (np. BiblijneSpotkania.pl), wydarzenia (np. koncerty chóru), wydawnictwa (strony www, ebook, publikacje drukowane) i dzielić nimi ze wszystkimi dookoła.

Dlaczego to wszystko?

Bo Biblia jest fascynująca. Jest wielopoziomowa, i każdy kto ma ją w rękach jest wstanie zaspokoić swój głód: wiedzy, ciekawości, wewnętrznego pokoju… My znaleźliśmy to czego szukaliśmy. Chcemy się tym dzielić, mówić a nawet głosić!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktywnościami i materiałami.

Zarząd Fundacji 4Rzeki.pl